حضور فعال بانک قرض الحسنه مهرایران برای حمایت از مددخواهان، عرضه ۲۵۰۰ قلم کالا و محصولات مددجویان کميته امداد در جشن رمضان

بانک قرض الحسنه مهرایران به منظور حمایت از مددجویان و هم افزایي براي تقويت حوزه هاي اشتغالزايي اقشار نيازمند جامعه با برپايي غرفه در بيست و سومين دوره جشن رمضان که در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار شده است، حضور دارد.

اقتصادگردان– به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، بیست و سومین دوره جشن رمضان با هدف معرفي توانمندي‌هاي مددجويان کميته امداد امام خميني (ره) و ترويج فرهنگ نيکوکاري و كمك به همنوع، از نخستين شب ماه مبارك رمضان در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران آغاز شده و تا پايان اين ماه ادامه دارد.
بانک قرض الحسنه مهرایران با هدف حمایت از نیازمندان واقعی جامعه از طريق پرداخت تسهيلات قرض الحسنه براي ايجاد اشتغال هاي خرد و به منظور معرفي و تشريح سبد محصولات و طرح هاي تسهيلاتي خود، با برپايي غرفه در اين مراسم حضور فعال دارد.
در حاشیه برگزاری این جشن، تولیدات و محصولات خودکفايي جامعه تحت حمايت کميته امداد در قالب ۲۵۰۰ کالاي با کيفيت ايراني، به معرض ديد شهروندان در آمده است.
شهروندان می‌توانند با حضور در این مراسم، علاوه بر مشارکت در طرح‌های مختلف کمیته امداد، از برنامه‌هاي ويژه و مشاوره‌هاي فرهنگي استفاده کنند.
ادامه مطلب

icon برچسب ها:


ارسال نظر

نام:

ایمیل:

وب سایت:

متن و پیام شما: