بازدید عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران از مديريت وشعب استان هرمزگان

سلیمان توکلی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ايران به همراه علي طبلشي رئيس اداره کل پشتيباني به منظور بررسي و ارزيابي عملکرد حوزه هاي جذب منابع، كنترل مصارف و كاهش مطالبات بانكي و در راستاي تحقق ميزان اهداف ترسيمي و سياست هاي اعتباري تدوين شده به استان هرمزگان سفر كرد.

اقتصادگردان– به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، در این سفر دوروزه ، توکلی به همراه علي طبلشي رئيس اداره کل پشتيباني از دواير ستادي و شعب بندر عباس و جزيره قشم بازديد کرد و درخصوص اهميت بازاريابي، رعايت اصول مشتري مداري و بهداشت اعتباري رهنمودهاي لازم را بيان داشت.
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران در دیدار با همکاران شعبه قشم بر استفاده از ظرفيت ها و پتانسيل هاي خوب استان و همچنين جذب منابع پايدار، رعايت اصول مشتري مداري، اجراي طرح ارزنده همياران مهر و تکريم ارباب رجوع و…. تاکيد كرد.
وی همچنین به منظور ارزیابی پتانسيل هاي اقتصادي منطقه و افزايش سهم بانک از بازارهاي پولي طي ديدارهايي با خيرين و معتمدين جزيره قشم در رابطه با راهکارها و زمينه هاي مختلف همکاري هاي دوجانبه گفتگو کرد.
توکلی در این دیدار ها بر اهمیت نقش قرض الحسنه در توسعه بانکداري اسلامي و ضرورت تعاملات سازمان ها و نهادهاي گوناگون براي ترويج بيش از پيش اين سنت الهي و کمک به بهبود معيشت مردم منطقه و ايجاد رونق اقتصادي تاكيد كرد.
ادامه مطلب

icon برچسب ها:


ارسال نظر

نام:

ایمیل:

وب سایت:

متن و پیام شما: