خسارت سیل به بیش از ۱۹ هزار واحد مسکونی

رئیس بنیاد مسکن جهت بازدید از مناطق سیل‌زده وارد ایلام شد.

اقتصادگردان– قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار ایلام، در استقبال از «تابش»، بر تداوم خدمت‌رسانی این نهاد انقلابی تاکید و اظهار کرد: سیل خسارات زیادی به منازل مسکونی استان وارد کرد و این کار خدمت رسانی بنیاد را دوچندان می‌کند.

وی با بیان اینکه سیل کل استان را تحت شعاع خود قرار داد اما دو نقطه بحرانی در بالادست و پایین دست سد سیمره قرار داشت که خسارات بسیار فراوانی بوجود آورد، تصریح کرد: در این سیل ویرانگر درمجموع بیش ۱۹ هزار واحد مسکونی دچار خسارت شده است که بیش از ۲۰۰۰ واحد آن نیازمند بازسازی صد درصدی هستند.

کلنگ بازسازی نخستین واحد مسکونی روستایی آسیب دیده از سیل در روستای «شوره» بخش ماژین شهرستان دره‌شهر با حضور مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن به زمین زده شد.
نشست بررسی نحوه بازسازی مناطق سیل زده استان با حضور تابش، معاون عمرانی استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران بنیاد مسکن استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و فرماندار دره‌شهر در بخشداری ماژین برگزار شد.

بر اساس آمار ارائه شده در استان ایلام در مجموع بیش ۱۹ هزار واحد مسکونی دچار خسارت شده است که بیش از ۲ هزار واحد آن نیازمند بازسازی صد درصدی است.

ادامه مطلب

icon برچسب ها:


ارسال نظر

نام:

ایمیل:

وب سایت:

متن و پیام شما: