کار توأم با کارایی، اثربخشی و بهره‌وری باعث رونق تولید می‌شود

حجت‌الله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون: کار توأم با کارایی، اثربخشی و بهره‌وری باعث رونق تولید می‌شود.

اقتصادگردان– حجت‌الله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون که به‌اتفاق عباس نجفی عضو هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران ستادی این بانک جهت شرکت در مراسم هفته کارگر به استان بوشهر عزیمت نمودند،صبح امروز با حضور در شهرستان دشستان در مراسمی که به همین منظور و باهمت شرکت سیمان دشستان برگزارشده بود با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: مناسبت‌ها و برگزاری مراسم پاسداشت، بیانگر میزان ارزشمندی و یادآور توجه ویژه و دقت بیشتر به یک امر مهمی باشد.

مهدیان کار و کارگر را منشأ خلق، ایجاد، نوآوری، ابداع و خلاقیت یادکرد ودراین‌باره افزود: کار بافکر و اندیشه ورزی شروع می‌شود و تبدیل افکار و اندیشه در قالب یک فرایند منطقی به اقدام و عمل مناسب و سرانجام خروجی مورد انتظار، بیانگر تجلی واقعی کار و کارگر است.

مهدیان رابطه داده و ستاده را در ارتباط با کار و تولید یک اصل منطقی یادکرد و دراین‌باره گفت: تولید و رونق تولید و کار اثربخش درگرو بهره‌گیری صحیح و بهینه از منابع اقتصادی و ظرفیت‌های موجود است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با تأکید بر شعار تولید رونق که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ‌شده است گفت: بی‌تردید نام‌گذاری سال رونق تولید و تحقق این امر مهم درگرو همت و اراده جمعی و مشارکت جمعی و حضور فعالانه جامعه کارگری است.

مهدیان در ادامه با اشاره به خدمات و اقدامات بانک در سال گذشته گزارشی از فعالیت ریالی و ارزی بانک توسعه تعاون را در بخش‌های مختلف اقتصادی ارائه نمود و یادآور شد: پیش‌بینی می‌گردد مجموع خدمات و تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون در سال ۹۸در استان بوشهر شاهد رشد حداقل ۴۰درصدی باشد.

وی با اشاره به تعریف محصولات و خدمات مختلف برای اقشار مختلف اظهار داشت: همواره جامعه کارگری و معلمین از جامعه هدف مهم این بانک تلقی می‌شود و بخشی از خدمات و محصولات این بانک در بخش کمک به تأمین کالای اساسی موردنیاز این اقشار تنظیم‌شده است.

گفتنی است مدیرعامل بانک توسعه تعاون هدیه این بانک را به مناسبت گرامی داشت هفته کاروکارگر تخصیص ۵۰فقره وام ۵۰میلیون ریالی به جامعه کارگری اعلام کرد.همچنین در این مراسم خورشید معاون سیاسی و اجتماعی استانداری بوشهر، پناه مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، دکتر لقمان زاده فرماندار شهرستان دشستان نیز مطالبی را ارائه و در پایان از کارگران نمونه استان بوشهر تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب

icon برچسب ها:


ارسال نظر

نام:

ایمیل:

وب سایت:

متن و پیام شما: